«نیجر» رئیس جدید شورای امنیت روی واشنگتن را زمین انداخت
12 شهریور 1399 - 11:04
شناسه : 1473
4

نیجر، رئیس دوره ای جدید شورای امنیت سازمان ملل در روز سه شنبه گفت به این موضع [اعلام شده اندونزی به عنوان رئیس دوره ای پیشین شورا] مبنی بر اینکه این شورا اقدام دیگری در مورد پیشنهاد ایالات متحده برای بازگشت تحریم های سازمان ملل علیه ایران انجام نمی دهد پایبند است. نیجر به عنوان […]

پ
پ

نیجر، رئیس دوره ای جدید شورای امنیت سازمان ملل در روز سه شنبه گفت به این موضع [اعلام شده اندونزی به عنوان رئیس دوره ای پیشین شورا] مبنی بر اینکه این شورا اقدام دیگری در مورد پیشنهاد ایالات متحده برای بازگشت تحریم های سازمان ملل علیه ایران انجام نمی دهد پایبند است.

نیجر به عنوان رئیس دوره ای جدید شورای امنیت نیامده با طرح اسنپ بک آمریکا مخالفت کرد.

به گزارش «انتخاب»؛ نیجر، رئیس دوره ای جدید شورای امنیت سازمان ملل در روز سه شنبه گفت به این موضع [اعلام شده اندونزی به عنوان رئیس دوره ای پیشین شورا] مبنی بر اینکه این شورا اقدام دیگری در مورد پیشنهاد ایالات متحده برای بازگشت تحریم های سازمان ملل علیه ایران انجام نمی دهد پایبند است.

این کشور که در طول سپتامبر ریاست دوره ای شورای امنیت را عهده دار است گفته است در این مورد بین ۱۵ عضو شورای امنیت اتفاق نظری وجود ندارد، بنابراین نیازی نیست در رابطه با درخواست آمریکا اقدام بیشتری صورت بگیرد.

 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.