آقایحیی؛حظ کردیم..!
06 مهر 1399 - 19:51
شناسه : 2982
6
٩٠ دقيقه گراني يادمون رفت

برای بردن باید جنگید.باید تو زمین سر داد.باید دست در دست هم داد و پشت هم ایستاد. برای شاد کردن دل مردم همه کار بایدکرد. باید از خود گذشت. پرسپولیس دیروز مقابل السد درقطر چنین تیمی بود. تیمی باانگیزه،با نشاط، دونده و البته جنگجو که هدف داشت . هدفِ بردن . هدفِ حضور در جمع […]

نویسنده : مجيد سعيدي
پ
پ

برای بردن باید جنگید.باید تو زمین سر داد.باید دست در دست هم داد و پشت هم ایستاد. برای شاد کردن دل مردم همه کار بایدکرد. باید از خود گذشت.
پرسپولیس دیروز مقابل السد درقطر چنین تیمی بود.
تیمی باانگیزه،با نشاط، دونده و البته جنگجو که هدف داشت . هدفِ بردن . هدفِ حضور در جمع ۴ تیم برتر غرب آسیا و هدف شاد کردن دل مردم.
پرسپولیس دیروز آنقدر خوب و کم نقص بازی کرد که ٩٠ دقیقه قیمت افسار گیخته دلار و مسکن و خودروو..یادمان رفت، حتی یادمان رفت چه بلایی سر بورس آمده..!
دلاور مردان سرخ آنقدر حساب شده بازی کردند که ویروس منحوس کرونا یادمان رفت ، حتی تحریم های خصمانه دشمنان ایران.
پرسپولیس تحت رهبری یحیی وًهمکارانش آنقدر جذاب و مردانه بازی کرد که برای ٩٠ دقیقه! رشد بی رویه بیکاری جوانان و فارغ التحصیلان دانشگاهی که موج ،موج قصد خروج از کشور دارند(!) از یادمان رفت، حتی مشکل ازدواج جوانان.
دیروز حتی آن لحظاتی که آل کثیر ،دو بار به دیرک دروازهِ کوبید ، حتی حقوق های نجومی و تحرکات آقازاده ها و ژن های خوب و ایضافساد سازمان یافته در کشور و تولد سلطان های مختلف از یاد مان رفت.
امشب حظ کردیم!
از یحیی، از شاگردان ،از سربازان جنگجویش واز پرسپولیس!
این است فوتبال.
این است آثار اجتماعی آن.
واین است فوتبالِ پاک
⚽️⚽️

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.