اجرای علو در ۹۳ سالگی
05 بهمن 1398 - 8:49
شناسه : 306
5

همزمان با سالروز سانحه پلاسکو ژاله علو «جعبه خاتم» را به آنتن می‌برد همزمان با سالروز سانحه ساختمان پلاسکو‏، خانم ژاله علو «جعبه خاتم» را از رادیو نمایش به روی آنتن می‌برد. به گزارش خبرنگار فرهنگ ایرانیان به نقل از اداره کل هنر‌های نمایشی رادیو، این مجموعه رادیویی را که همزمان با سالروز سانحه دلخراش […]

پ
پ

همزمان با سالروز سانحه پلاسکو ژاله علو «جعبه خاتم» را به آنتن می‌برد

همزمان با سالروز سانحه ساختمان پلاسکو‏، خانم ژاله علو «جعبه خاتم» را از رادیو نمایش به روی آنتن می‌برد.

به گزارش خبرنگار فرهنگ ایرانیان به نقل از اداره کل هنر‌های نمایشی رادیو، این مجموعه رادیویی را که همزمان با سالروز سانحه دلخراش «پلاسکو» از رادیو نمایش پخش می‌شود آقای علیرضا مهربان برای رادیو نوشته است.

در خلاصه داستان آن آمده است: پسری ۱۷ ساله پدر آتش نشانش را در سانحه‌ای دلخراش از دست می‌دهد، پس از این اتفاق او دچار افسردگی می‌شود و مادربزرگش در تلاش است تا این مشکل را حل کند، در این بین پسر، جعبه خاتمی را پیدا می‌کند که پدرش برای او به یادگار گذاشته است و.

در این نمایش رادیویی خانم‌ها مهین نثری، ماندانا اصلانی، شیما جان قربان، نازنین مهیمنی، حوا الهویی و نسرین زارع و آقایان رامین پورایمان، امیر فرحان نیا، بهرام ابراهیمی، مجید حمزه و حمید یزدانی ابیانه و تعداد دیگری از بازیگران اداره کل هنر‌های نمایشی رادیو به ایفای نقش می‌پردازند.
مجموعه ۵ قسمتی «جعبه خاتم» به تهیه کنندگی آقای محمد مهاجر‏، کارگردانی خانم ژاله علو، صدابرداری آقای علی اکبر طاهری و افکتوری خانم نازنین حسن پور در ۵ روز ابتدای بهمن ما هر شب ساعت ۲۰ به روی آنتن رادیو نمایش می‌رود.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.