افشاگری مدیر عامل استقلال
08 مهر 1399 - 11:01
شناسه : 3172
7
از قلیان کشی تا شب زنده داری بازیکنان مدیرعامل استقلال تصریح کرد؛ برایش قابل قبول نیست تعدادی از بازیکنانش که در قطر حضور داشته اند تا 4 صبح بیدار بوده و با خودشان قلیان به همراه برده باشند .
پ
پ

به گزارش سایت باشگاه ایرانیان ،احمد سعادتمند که پس از مدتی سکوت به تفصیل راجع به سفرش به ایتالیا و گفت و گو با وکیل استراماچونی جهت بازگرداندن این مربی به تیم استقلال با رسانه این باشگاه صحبت می کرد ، با نارضایتی از کادر فنی و تعدادی از بازیکنانش به نوعی تصریح نمود که این نفرات دیگر جایی در استقلال نخواهند داشت.

مدیر عامل استقلال درباره ساختار باشگاه و بازیکنان گفت: من به خاطر حجم کاری و برای تامین منابع و پرداخت قسط بازیکنان یک هفته دیر به تیم در قطر ملحق شدم اما ۴ روز در دوحه قطر بودم و موارد خوبی به عنوان یک باشگاه حرفه‌ای ندیدم. از یک باشگاه حرفه‌ای بعید است که بازیکنش تا ۴ صبح بیدار باشد. البته من همه بازیکنان را نمی‌گویم و تعداد محدودی بوده‌اند. برای باشگاهی مثل استقلال خیلی بد است که ساعت یک ظهر، بازیکنش هنوز صبحانه نخورده باشد. برای باشگاهی مثل استقلال خیلی بد است که بازیکنش تا ۴ صبح در فضای مجازی باشد. برای باشگاهی که نگاه ۳۰ میلیون هوادار به ساق‌های بازیکنانش است، خیلی بد است که بازیکن من با خودش قلیان ببرد. شک نکنید که من با بازیکن خاطی برخورد خواهم کرد. ما یک باشگاه فرهنگی و مردمی هستیم.
سعادتمند خطاب به برخی بازیکنان استقلال گفت: کارگری که ماهی دو میلیون تومان حقوق می‌گیرد و زار می‌زند که باشگاهش به پیروزی برسد، نگاهش به ساق‌های شماست. شما آن وقت تا صبح بیدارید؟ انتظار دارید که به لحاظ فنی باشگاه را جلو ببرید؟ هرگز این اتفاق نخواهد افتاد. تا زمانی که بنده هستم، اجازه نخواهم داد این اتفاق بیفتد. کاری ندارم به قانونی که وضع شده است. شاید من به این قانون اعتقادی نداشته باشم. الان به لحاظ این‌که ارز زیاد شده است،‌ پرداخت‌ها واقعا سخت می‌شود و من معتقدم که بازیکنان جوان و مستعد زیادی داریم که می‌توانند پا به پای بزرگ‌ترها بیایند و ناشناخته‌اند و حتی عاشق استقلال هستند. ما حتی شده از بازیکن امید استفاده می‌کنیم اما از بازیکنی استفاده می‌کنیم که قدر اشک‌های کارگری که ماهی دو میلیون تومان می‌گیرد را بداند. مگر می‌شود بازیکن تا لنگ ظهر بخوابد؟ من چنین چیزی را ندیده‌ام.
بازیکن ۲ میلیاردی شده ۱۰ میلیارد !
مدیرعامل استقلال خاطرنشان کرد:‌ من واقعا متاسف هستم. مگر می‌شود به خاطر این قانون، بازیکنی که دو میلیارد تومان قراردادش بوده است، الان مدعی ۱۰ میلیارد تومان بشود؟ ما به خاطر فشار هواداران،‌ مجبور به قراردادهایی شدیم که هیچ علاقه‌ و اعتقادی به آن نداریم. تمام بازیکنان ما باید تست پزشکی بدهند و باید سرباز باشگاه باشند چون باشگاه چیزی برایشان کم نگذاشته است. هر چیزی که شما فکرش را بکنید، باشگاه در این مدت فراهم کرده است. ما در ساختار باشگاه تغییراتی خواهیم داشت. ما در خیلی از بخش‌های خود مشکلات اساسی داریم و باید این‌ها اصلاح شود و با کمک شما این‌ها صورت می‌گیرد.
سعادتمند در خصوص سرمربی جدید استقلال گفت: من نظر قطعی خودم را بر اساس نقطه‌نظرات کارشناسی به هیات مدیره و مجمع محترم اعلام کردم و منتظرم تا آن‌ها نقطه نظرات خود را اعلام کنند. جا دارد که من از همه آن‌ها تشکر کنم. در پیشنهادی که من دادم، یک سری از عزیزانی که همیشه هستند، آمدند و یک‌سری نرخ‌ها را بالا بردند که ما دست آن‌ها را کوتاه می‌کنیم و چیزی که به صلاح دولت، باشگاه و مردم است را اجرا می‌کنیم. ما به دنبال قراردادی هستیم که برای باشگاه به‌صرفه بوده و آورده داشته باشد. از عزیزان می‌خواهم که چند روز به ما فرصت بدهند که ما از طریق مصوبه هیات‌مدیره نتایج بهتری بگیریم و دل هواداران را شاد کنیم.
شیخ دیاباته حفظ می شود
او در خصوص شرایط بازیکنان استقلال گفت: ما برای لیگ قهرمانان آسیا تمام تلاش خود را کردیم و همه بازیکنان را حفظ کردیم. تعدادی از بازیکنان پیشنهاد خارجی دارند و حق طبیعی بازیکن حرفه‌ای این است که به پیشنهادهای خارجی قابل توجه احترام بگذارد. ما هم به آن احترام می‌گذاریم. بازیکنانی که پیشنهاد خارجی خوب دارند و خانواده،‌ خود و آینده‌شان بر این مبنا است که در آنجا رشد می‌کنند،‌ مانع رشدشان نمی‌شویم اما ما با چنگ و دندان شاکله تیم را حفظ کردیم و حفظ خواهیم کرد. بعد از رفع مشکل پنجره نقل و انتقالات،‌ ما چند بازیکنی که همه شما آن‌ها را می‌شناسید به تیم اضافه می‌کنیم. به لحاظ بازیکن باشگاه استقلال به هیچ عنوان احساس کمبود نمی‌کند.
سعادتمند افزود: ما شیخ دیاباته را به هر طریقی که هست حفظ می‌کنیم. شیخ با ما قرارداد دارد و پرداختی‌های ما به صورت منظم دارد صورت می‌گیرد. پنجره نقل و انتقالات را به هر شکلی که هست ما می‌خواهیم باز کنیم. ما قایدی را نمی‌فروشیم مگر به قیمتی که برای فوتبال ایران به‌صرفه باشد و انقلابی در فوتبال ایران صورت بگیرد. در خصوص داریوش شجاعیان نیز من مدارک بسیار خوبی دارم و متاسفم که ما برای لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا بارها برای وضعیت شجاعیان مراجعه کردیم. وقتی کرونا اجازه فوتبال بازی کردن را نمی‌دهد، چرا نمی‌گذارید بازیکنی که الان سالم است و فیفا هم اجازه آن را داده است، استفاده کنیم؟
مدیرعامل استقلال خاطرنشان کرد: ما ITC این بازیکن را از طریق AFC کارت بازی‌اش را ریجستر می‌کنیم و او می‌تواند بازی کند و کارت برایش صادر می‌شود اما دوستان ما در ایران با هر عزیزی صحبت شد، به من می‌گویند که بالاخره امکانش هست. وقتی شماها این‌قدر متزلزل اعلام می‌کنید،‌ چه انتظاری دارید که من این بازیکن را بازی بدهم که فردا همین بازی الاهلی ما سه بر صفر به سود حریف اعلام شود؟ ما نماینده ایران در آسیا بودیم، چرا نگذاشتید داریوش شجاعیان بازی کند؟ چرا من باید پاسخگو باشم؟ چرا شما همکاری نمی‌کنید؟ تا چه زمانی می‌خواهید همکاری نکنید؟‌ آیا باشگاه استقلال، باشگاه این مملکت است یا خیر؟ خواهش می‌کنم که با باشگاه استقلال همکاری کنید.
اهل استعفا نیستم
او در پایان گفت:‌ خیلی از موارد دیگری وجود دارد که آن‌ها را بنده به موقع خواهم گفت. من اهل استعفاء نیستم. اگر سال گذشته استعفاء دادم، دلایل قانع کننده خودم را داشتم که باید استعفاء می‌دادم. الان به عنوان مدیرعامل باشگاه بنده استعفاء نمی‌دهم چون می‌خواهم با انگیزه بیشتر کارم را انجام بدهم. اعتقاد من این است که بتوانیم تمامی موانع را برطرف کنیم و باشگاه را به یک نقطه صفر برسانیم و برای درآمد باشگاه کارهای دیگری انجام دهیم. برای آکادمی، تیم‌های نوجوانان،‌ جوانان و امید برنامه داریم و برای مدارس فوتبال‌مان در سراسر کشور برنامه داریم. شک نکنید در دو سال دیگر باشگاه استقلال بهترین بازیکنان را به تمامی دنیا صادر می‌کند. از همه عزیزان پوزش می‌طلبم چون در این یک ماه گذشته خیلی اذیت شدید و خود بنده در خیلی از آن‌ها مقصر بوده‌ام و به شخصه از شما عذرخواهی می‌کنم اما تلاش بنده این است که باشگاه سربلند باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.