وزارت ورزش در کدام راس مجلس جاخوش کرده..!؟
09 مهر 1399 - 10:31
شناسه : 3295
7
هشتك مسعود كافي نيست استقلالي ها به شدت از آقاي سلطاني فر ناراحتند! تا جايي كه وزير محترم ورزش را هشتك مسعود لقب داده اند.
نویسنده : مجيد سعيدي
پ
پ

پرسپولیسی هاکه بلحاظ کسب موفقیت نسبت به رقیب دیرینه خود ،علی الظاهر(!)از شرایط مطلوبی برخوردارند ،اما آنها نیز از عملکرد وزیر ورزش گله مند هستند.
در واقع با در نظر گرفتن جامعه آماری ازطرفداران این دوتیم -که فوتبال در صدر علاقمندی مردم قرار دارد -بیانگر این است که عامه جمعیت کشور از عملکرد وزارت ورزش حداقل نسبت به مدیریت این دوتیم ،رضایت ندارند.
در خصوص فدراسیون فوتبال بااتفاقاتی که بوقوع پیوست و اکنون بدون رییس ،فاقد اساسنامه مصوب میباشد و برگزاری مجمع آن نیزمورد سوال است !آنقدر گفتنی وجود دارد که حکایت هفتاد من مثنوی است.
در موردسایر فدراسیون ها ،کمیته ها ی ورزشی یاادارات استان ها ،اگرنگویم وضعیت بدتری نسبت به سرخابی ها یافدراسیون فوتبال دارند،امابه جرات میتوان گفت ؛اوضاع بهتر ومناسبی هم ندارند.
در مورد ستاد وزارت ورزش هم کافیست سری به خیابان سئول بزنید تا متوجه شود ،این وزارتخانه چگونه اداره می شود وًچه میزان رضایتمندی نزد کارکنان و کارشناسانش وجود دارد.
به عبارت دیگر؛اکنون مجموعه ورزش کشوردر بدترین و بی سامان ترین شرایط مدیریتی خود نسبت به همه ادوار گذشته قرار دارد!
شاید بخشی از آن متاثر از شرایط حاکم بر کشور وعملکرد هیات وزیران باشد ،امامشخصا بخش اعظم آن به سبک مدیریت و تصمیمات مدیریتیمربوط است که ریشه در عملکرد حوزه برنامه ریزی بعنوان مغزاین وزارتخانه دارد به جرات میتوان گفت حتی بخشی ازمشکلات موجود در فدراسیون فوتبال بی تردیدبه عملکرد گذشته مدیر برنامه ریزی وزارت ورزش “مربوط است که رد پای اوهمه جا وً حتی در مجموعه سرخابی (چه مستقیم وچه غیر مستقیم) دیده می شود!

اما سوال مهمتر متوجه مجلس شورای اسلامی است که معلوم نیست چرا با وجود اینهمه نارضایتی نسبت به عملکرد ورزش سکوت اختیارکرده و حتی حاضربه طرح سوال از وزیر ورزش نیست!؟
کاری ندارم وزن مجلسی که قرار بود انقلابی رفتار کند با خودروی دنا نامتعادل شد!
به این هم کار ندارم که به بهارستانی هاتوصیه شده ؛در روزهای آخر دولت ،نسبت به آنهامدارا کنند.
اما سوال این است که خط کش این مدارا تا کجا باید باشد؟
آیا در میان نمایندگان هیچ علاقمند ی به رنگ آبی یافت نمی شود؟
به پرسپولیس و مسابقات بین المللی کشتی و سایر رشته های مدال آور چطور؟
فراکسیون ورزش که در انحصار چند نماینده با سابقه ورزشی قرار دارد چطور؟
نکند زور نماینده پارلمانی وزارت ورزش چربش بیشتری دارد؟!
حال ورزش کشور” زار” است!این حالِ زاردر کدام راس مجلس جا خوش کرده که حتی فریادهای هشتک ،هشتک ِمردم و دوستداران فوتبال را در راس امور(!) نمی شنود؟

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.