دیدار تیم قلم ورزش و منتخب ادارات با نام «تیم ملی روستا»
13 مهر 1399 - 11:58
شناسه : 3697
6
دیدار دوستانه فوتبال تیم های قلم ورزش و منتخب ادارات با نام «تیم ملی روستا»، روز دوشنبه ۱۴ مهرماه در باشگاه فرهنگی ورزشی پیام برگزار می شود.
پ
پ

به گزارش سایت فرهنگ ایرانیان، مدیر و مسئول تشکیل تیم ملی روستا با اعلام این خبر افزود: نظر به ضرورت های ملی در پرداختن به ترویج ورزش در روستاها و توسعه کسب وکار روستایی به عنوان مبانی تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی، روز دوشنبه ۱۴ مهر ماه در باشگاه فرهنگی ورزشی پیام، شاهد یک رویداد متفاوت فرهنگی و ورزشی تحت عنوان «جام روستا» با حضور اصحاب رسانه و مسئولان ورزش و اقتصاد خواهیم بود.

ابوالفضل کشاورز ادامه داد: بر اساس نشست خبری که به مناسبت «روز ملی روستا»، در بخش رسانه برپا شد، مقرر گردید در بخش ورزش «جام روستا» دیدار دوستانه تیم های فوتبال قلم ورزش (خبرنگاران و عکاسان ورزشی) و منتخب ادارات با نام تیم ملی روستا ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه برگزار شود.

وی گفت: معرفی سفیران روستا در بخش فرهنگ و رونمایی از سامانه جامع کسب و کار روستایی با عنوان بیزیکت در بخش اقتصاد روستا، از اهم برنامه های این رویداد است.

به گفته کشاورز، ارج نهادن به روستا و جلب توجه جامعه به جایگاه واقعی روستا از اهداف اصلی این برنامه خواهد بود.
وی در پایان تاکید کرد: میهمان های ویژه ای از سازمان های مختلف مرتبط با کسب وکار روستایی در مراسم روز دوشنبه ۱۴ مهر ماه در باشگاه فرهنگی ورزشی پیام، شرکت خواهند کرد که گزارش زنده آن از شبکه ایران کالا پخش خواهد شد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.