واعظ آشتیانی: از داخل به سعودی‌ها خوراک دادند
14 مهر 1399 - 12:45
شناسه : 3827
5
مدیرعامل اسبق استقلال گفت: علی خطیر و امثال او درمورد موضوعات مختلف، صحبت‌های اینچنینی داشته‌اند که امیدوارم متوجه تبعات اظهارات‌شان باشند.
پ
پ

امیررضا واعظ آشتیانی، مدیرعامل اسبق استقلال در گفتگو با دانشجو درخصوص انتصاب احمد ممدی به عنوان سرپرست مدیرعاملی این باشگاه، اظهار داشت: هیات مدیره فعلی باشگاه استقلال همان هیات مدیره قبلی است. همان هیات مدیره‌ای که احمد سعادتمند را انتخاب و برکنار کرد، امروز باید توسط مجمع برکنار می‌شده است. این هیات مدیره قصور و کوتاهی سعادتمند را تماشاگر بوده و در اطلاعیه‌ ۸ بندی‌شان هم فرار رو به جلو کردند و خودشان را در تصمیمات اشتباه سعادتمند، سهیم نمی‌دانند؛ درصورتی که در هر مرحله می‌توانستند به مدیرعامل تذکر بدهند و ایشان را در مسیر درست هدایت می‌کردند.

وی افزود: آنها گذاشتند تمام اتفاقات و کوتاهی‌ها انجام شود و بعد سعادتمند را برکنار کردند. با این وجود الان باید هیات مدیره جدید بر سر کار می‌آمد و به باشگاه سامان می‌داد اما همان هیات مدیره قبلی که خودش در اشتباهات سعادتمند مقصر بوده، ابقا گردیده و تنها مدیرعامل برکنار شده است. با این وضعیت نباید انتظار تغییر یا تصمیمات جدید را داشته باشیم.

واعظ آشتیانی در ادامه تصریح کرد: من اصلا کاری ندارم که آقای مددی کار بلد هست یا نه؛ و یا چه تصمیماتی می‌خواهد بگیرد. مهم این است که هیات مدیره‌ای که نتوانست یک مدیرعامل را کنترل کند، چطور می‌خواهد مددی را تحت کنترل داشته باشد؟ هیات مدیره‌ای که نتوانست تصمیات درستی بگیرد، چطور می‌خواهد از تصمیمات مددی پشتیبانی کند؟ درمورد سرمربی امیدوارم تصمیمی گرفته شود که شرایط فنی استقلال بهتر شود که این مهم فقط با یک مدیریت آگاهانه ممکن است، نه این شرایط مبهم مدیریتی.

واعظ آشتیانی در واکنش به اظهارات علی خطیر، معاون اسبق باشگاه استقلال درخصوص تخلف احتمالی باشگاه پرسپولیس و فدراسیون برای ثبت قرارداد بازیکنان جدید، تصریح کرد: متأسفانه برخی از رسانه‌های ما به یکسری موضوعات بی‌توجه هستند. در حالی که شاهد جنگ روانی عربستانی‌ها هستیم، رسانه‌ها از برخی افراد مصاحبه‌هایی می‌گیرند که این‌ها می‌شود مستمسک و آورده‌های مفت و مجانی برای سعودی‌ها. عربستانی‌ها از خودشان هیچ چیزی ندارند ولی یک موضوع مبهم را مطرح می‌کنند که ما آن را به یک مسئله جدی تبدیل می‌کنیم؛ اظهارات تند افراد ناآگاه در این مورد، تبدیل به مدرک برای خارجی‌ها می‌شود که در محاکم AFC و FIFA طرح شکایت کنند و بگویند حتی کارشناسان فوتبال ایران هم ادعای ما را تأیید می‌کنند. در واقع آنها یک موضوع خام و به دور از واقعیت را مطرح می‌کنند ولی متأسفانه منجر به یک سندسازی به دست خودمان می‌شود.

وی در پایان تاکید کرد: درحالی که می‌توانستیم از این موضوع عبور کنیم، هیچ مصاحبه و عکس‌العملی نداشته باشیم تا این مسئله به راحتی منتفی شود. علی خطیر و امثال او درمورد موضوعات مختلف، صحبت‌های اینچنینی داشته‌اند که امیدوارم متوجه تبعات اظهارات‌شان باشند. شکایت باشگاه النصر از پرسپولیس یک جنگ روانی و موضوع خام بود که رسانه‌ها با ناشی‌گری آن را به قضاوت برخی از افراد گذاشتند و آنها هم در دام این بازی رسانه‌ای، پاسخ‌هایی را دادند که نباید می‌دادند. هیچ دلیلی نداشت که این موضوع بیش از این باز شود و ای کاش اجازه می‌دادند خود باشگاه پرسپولیس به AFC پاسخ‌های لازم را می‌داد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.