نشست «بازتعریف روابط فرهنگی بین‌المللی ایران» برگزار می‌شود
03 اسفند 1398 - 11:00
شناسه : 447
7

نشست «بازتعریف روابط فرهنگی بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران» بر مبنای «بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی» روز یکشنبه ۴ اسفند در سازمان فرهنگ و ارتباطات برگزار می‌شود. به گزارش فرهنگ ایرانیان به نقل از خبرگزاری مهر، نخستین نشست از سلسله نشست‌هایی با موضوع «بازتعریف روابط فرهنگی بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران» بر مبنای «بیانیه گام دوم انقلاب […]

پ
پ

نشست «بازتعریف روابط فرهنگی بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران» بر مبنای «بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی» روز یکشنبه ۴ اسفند در سازمان فرهنگ و ارتباطات برگزار می‌شود.
به گزارش فرهنگ ایرانیان به نقل از خبرگزاری مهر، نخستین نشست از سلسله نشست‌هایی با موضوع «بازتعریف روابط فرهنگی بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران» بر مبنای «بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی؛ افق گشایی تمدن نوین اسلامی در حوزه بین‌الملل» روز یکشنبه چهارم اسفند با حضور ابوذر ابراهیمی‌ترکمان رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و اندیشمندان حوزه و دانشگاه در حسینیه الزهرا(س) این سازمان، برگزار می‌شود.
مقالات ارائه شده در این سلسله‌نشست‌ها در مجموعه‌ای توسط مرکز مطالعات راهبردی روابط فرهنگی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی منتشر خواهد شد.
این‌نشست‌های تخصصی برای تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و ترسیم راهبردهای جدید دیپلماسی فرهنگی ایران بر محور این بیانیه و تعیین نقش و سهم سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در گشایش افق‌هایی نو برای تمدن نوین اسلامی به عنوان آرمان بزرگ انقلاب اسلامی در عرصه بین‌الملل به ویژه کشورهای اسلامی برگزار خواهند شد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.